Mobilya Tamir Cila

Mobilya Tamir cila işleriniz için arayın! Işık Mobilya Cila Atölyesi: 0535-764-9325 (Ferhat Usta)

Her türlü mobilyalar, sandalyeler, koltuklar.. Her çeşit ve renk cila.. Aslına uygun tamir!

Karagümrük Mobilya Tamiri Ve Cila

Fatih Karagümrük Mobilya Tamiri Ve Cila Mobilya Tamir Cila konusunda Modoko'da atölyelerimizde her türlü mobilyalarınızın tamir ve cila işleri yapılır. Her renk ve çeşit Cila uygulanır. Antika mobilyalar yenilenir.

Mobilya Tamir cila işleriniz için arayın! Işık Mobilya Cila Atölyesi: 0535-764-9325 (Ferhat Usta)

Mobilya tamir ve cila atölyemiz Modoko Mobilyacılar sitesinde bulunmaktadır. Konumunuz, Karagümrük veya nerede olursa olsun tüm İstanbul içi adresinizden mobilyalarınız alınır. Atölyelerimiz de tamir ve cila işleri yapılır ve evinize kurulumu, teslimi yapılır.
Karagümrük mobilya tamiri, Karagümrük mobilya cila işleriniz için bizimle iletişime geçin ayrıntılı bilgi ve ortalama fiyat alın.
Mobilya tamir ve Cila işlerinizde mobilyalarınızı ilk günkü durumuna getirmekteyiz. Bunun için tamir gerektiren yerlerini mobilya atölyemizde tamir etmekte, kırık kısımlar için yeni parçalar hazırlanmakta, tamir işleminden sonra komple eski cilalar kazınıp temizlenmekte, cila işleminde dolgusundan son katına kadar sıfır mobilya gibi uygulama yapılmaktadır.
Karagümrük Mobilya Tamiri, Karagümrük Cilacı İstanbul'un tüm gölgelerine servisimiz mobilyalarınızı evinizde alıp atölyelerimize götürüp tamir ce cila işleri yapıldıktan sonra ambalajlı olarak evinize, adresinize teslim etmekteyiz.
Ayrıca Bahçe mobilyaları, sökülmeyen, sabit boya cila gerektiren tüm işleriniz adresinizde portatif ekipmanlarımızla yapılır.
Metal boyama işlerinizden, parke cila işlerine kadar cila işlerinizi yapmaktayız.
Karagümrük Mobilya tamiri ve Cila

Mobilya Tamir Cila konusunda Modoko'da atölyelerimizde her türlü mobilyalarınızın tamir ve cila işleri yapılır. Her renk ve çeşit Cila uygulanır. Antika mobilyalar yenilenir.
Mobilya tamir işlerinizde atölyelerimiz kırık dökük tüm sorunları en ince ayrıntısına kadar tamir etmekte, aksesuarlarına varıncaya kadar yenilemekte. Tamir işlemi sonrasında cila atölyemizde eski mobilyalarınız ilk günkü gibi kullanışlı hale getirilmektedir. Mobilyalarınızın cilaları istediğiniz renklerde değiştirilir.

Mesaj Gönderin

İsim:

Email:

Telefon:

Şehir:

Detay:

Güvenlik Kodunu Giriniz:

  Kodu Değiştir

Mobilya Tamir cila işleriniz için arayın! Işık Mobilya Cila Atölyesi: 0535-764-9325 (Ferhat Usta)

Yemek odası mobilya tamir boya


Yemek Odası Tamiri ve Cilası


Yemek Masası Mobilya Boyama


Antika Sehpa Tamir ve Cila


Mutfak Mobilyaları Tamiri ve Cilalama Boyama


Yuvarlak Masa Boyama Yenileme Cilalama


Bahçe Mobilyaları Cilalama Boyama ve Tamir


İstanbul içi ücretsiz Nakliye

1000 TL üzeri işlerinizde İstanbul içi tüm bölgelere ücretsiz nakliye. Mobilyalarınız adresinizden alınır ve adresinize teslim edilir.

İş güvencesi

Mobilya Tamir ve Cila işlerinizde iş garantisi veriyoruz! Beğenmediğiniz, sorunlu işlerde tüm sorumluluk bize aittir.