Mobilya Tamir Cila

Mobilya Tamir cila işleriniz için arayın! Işık Mobilya Cila Atölyesi: 0535-764-9325 (Ferhat Usta)

Her türlü mobilyalar, sandalyeler, koltuklar.. Her çeşit ve renk cila.. Aslına uygun tamir!

Cilacı, Mobilya Boyama

Mobilya Cilalama, Mobilya Boyama işlerinizde Işık Cila Atölyesi mobilyalarınızın boyama işlerinde ilk günkü gibi bir işçilik sunmaktadır. Mobilya Boyama, Mobilya Cilacısı arayanlar bizimle irtibata geçebilir.

Cilacı olarak Modoko'da faaliyet göstermekte olan Işık Cila Atölyesi, her türlü mobilyalarınızın boyama işlemini gerçekleştirmektedir. İstanbul'un her yerine hizmet sunmaktayız.
Ancak boyatmak, cilalarını yeniletmek rengini değiştirmek istediğiniz mobilyalarınızın suntalam gibi hazır malzemelerden yapılmamış olması gerekmektedir. Suntalam türü malzemelerden yapılan mobilyalara cila işlemi uygulanmaz, uygulandığı taktirde kısa sürede kabarıp dökülür.
Gerek evinizde, gerek iş yerlerinizde ve gerekse dış mekanlarda kullanmakta olduğunuz her türlü mobilyalarınızın cila ve boyama işleri için bizi tercih edebilirsiniz. Bahçe Mobilyalarından ev mobilyalarına, ofis mobilyalarından zemin parke cilalama boyama işlerine kadar tüm işlerinizde hizmetinizdeyiz.
Profesyonel ekibimiz işinize göre gerektiğinde adresinizde taşınması mümkün olmayan mobilyaları yerinde cila ve boyama işini yapar, gerektiğinde taşınabilir mobilyalarınızı cila atölyelerimize getirerek cila işlemlerini yaparız.
İşleriniz için hemen bizi arayıp bilgi ve ortalama fiyat alabilirsiniz. Mesaj formumuzu doldurup göndererek bizim sizi aramamızı isteyebilirsiniz.
19 sayfadan 1. sayfasınız.
.1. 2 3 »|

Mobilya Tamir cila işleriniz için arayın! Işık Mobilya Cila Atölyesi: 0535-764-9325 (Ferhat Usta)

İstanbul içi ücretsiz Nakliye

1000 TL üzeri işlerinizde İstanbul içi tüm bölgelere ücretsiz nakliye. Mobilyalarınız adresinizden alınır ve adresinize teslim edilir.

İş güvencesi

Mobilya Tamir ve Cila işlerinizde iş garantisi veriyoruz! Beğenmediğiniz, sorunlu işlerde tüm sorumluluk bize aittir.